Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revenance EU-Ragnaros Fórum
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Protectlight, Holy Paladin

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Protectsaca




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 21.

Protectlight, Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Protectlight, Holy Paladin   Protectlight, Holy Paladin Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 8:41 am

Karakter Név: Protectlight

Faj / kaszt: Dwarf Paladin

Talented main /off: Holy / Retri

Played (LVL 90, All played): több mint 1 év

Rendelkezel-e alt karakterrel ? igen, 3 90 es van ezen kívűl.

Eddigi guildjeid és onnan való távozásod oka ?

BC: Order of Dragons feloszlott mert sokan átmentek hordába.

Wotlk: Old Mans Pub, nem birta a gépem a cata átvezető patch után a játékot és abbahagytam 1 évre a játékot

Cata: Justice/Deus Ex, Justiceban már kontent end végén minden spotra megvolt a fix ember igy csak altosra tudtam lejárni meg néha beugrós voltam. Deusba mop előtt 2 hónappal kerültem be mikor brotiék visszajöttek játszani.

MoP: Deus Ex/Forgotten Legends, pandát 5 héttel később kezdtem el így kiszorultam a csapatból, valamint nagyon negatív irányba fordult a stílus amit nem akartam tolerálni és kidobattam magam. Forgottenbe vagyok jelenleg ez ilyen lvling és baráti guild.

Armory Link: [You must be registered and logged in to see this link.]

Raid tapasztalat (Vanilla,BC,WOTLK,Cata, MoP)

Mage a mainem Protectsaca, forgottenbe kerestek palát ezért rerolloltam.

BC: Karazhant farmoltuk minden héten mert akkoriban suli mellett nem birtam azt a progresst amit a nagyobb guildek megköveteltek.

Wotlk: Kontent végére jöttem vissza játszani. 20% os nerfnél minden boss lement hcban kivéve putri sindra lk és deathwhisper.

Cata: tavaly májusban jöttem vissza játszani kontent végére, dst farmoltam altokkal együtt.

Mop: eddig mogut ütöttem és hofba első 3 bosst kicsit siralmas ezen szeretnék változtatni.

Tudod e vállalni a heti 3 (progress időben 4) raid napot (Szerda,Csütörtök,Vasárnap [Hétfő]):
igen, itt ahol vagyok pont ugyanezek a raid napok.

Egy kép az UI-ról (link) [You must be registered and logged in to see this link.]

Egy kis jellemzés a karakteredről (Reforge,Rotation) int>spirit>mastery, holy shockal, holy radianceal és divine lightal a beaconos targeten épitem a holy powert és arra játszok h minél többször beproccoljon a divine purpose és kitudjam rakni az eternal flameket vagy éppen tolni tudjam a light of dawnt. ha tudom masszirozom a bosst meleeben h manát kapjak vissza sealből.

Korod? 22

Rendelkezel-e mikrofonnal? igen

Néhány szó a gépedről (bírja e a 10 fős raidelést) 2 magos 3.2 es processzor, gt 220 1 giga memóriával vga , 2 giga ram, 25-öst is bírja.

Miért minket választottál? Ariston nem rég tért vissza játszani ő mesélte h sokan itt toljátok a revengeből és láttam bsen h hirdettek tgfet.

Mit tudsz nyújtani a guildnek? Humort, aktivitást és amiben tudok segítek.

Mit vársz el a guildtől? Tiszteletet és segítséget ha szükségem van rá.

Ismersz-e valakit a guildben? Még nem.
Vissza az elejére Go down
Töpfe




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Oct. 07.

Protectlight, Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Protectlight, Holy Paladin   Protectlight, Holy Paladin Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 2:38 am

Szia!

Kicsit nekem sok az ekkor és ekkor abbahagytam a játékot és x idő után visszatértem dolog az eddigi pályafutásod során. Mi a garancia hogy most tényleg komolyan gondolod, és nem csak úgy járunk hogy kapsz szép geart, és utána 1 hónap múlva afk abbahagyom a játékot?
Vissza az elejére Go down
Hollylight

Hollylight


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 23.

Protectlight, Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Protectlight, Holy Paladin   Protectlight, Holy Paladin Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 3:32 am

Tegnap megbeszéltük a dolgokat, és abban egyeztünk meg, hogy egyelőre nem tudjuk alkalmazni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Protectlight, Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Protectlight, Holy Paladin   Protectlight, Holy Paladin Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Protectlight, Holy Paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Jelentkezések-
Ugrás: