Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revenance EU-Ragnaros Fórum
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bllackpaw, warrior

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bllackpaw




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 01.

Bllackpaw, warrior  Empty
TémanyitásTárgy: Bllackpaw, warrior    Bllackpaw, warrior  Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:17 am

Karakter Név: Bllackpaw

Faj / kaszt: Worgen warrior

Talented main /off: Fury PvE/Arms PvP

Played (LVL 90, All played): Total:132 nap, lvl90: 25 nap

Rendelkezel-e alt karakterrel ? Említésre méltóval nem

Eddigi guildjeid és onnan való távozásod oka ? Volt egy pár de csak a Raging force és a Blackfox ami említésre méltó,
mindkettőből azért léptem ki mert a vezetés nem volt a legjobb. Mostani guild csak azért van h legyen valami.

Armory Link: [You must be registered and logged in to see this link.]

Raid tapasztalat (Vanilla,BC,WOTLK,Cata, MoP) BC végén kezdtem a WoWot törtön és ott mindent cleareltünk ulduarig,
Cata már eredetin Madness,Spine hc és Sinestrán kívül mindent ütöttem (Bwd,BoT, Totfw,Fl)

Tudod e vállalni a heti 3 (progress időben 4) raid napot (Szerda,Csütörtök,Vasárnap [Hétfő]): Igen

Egy kép az UI-ról (link) [You must be registered and logged in to see this link.]

Egy kis jellemzés a karakteredről (Reforge,Rotation) Hit és Expertise cap (7.5) aztán mastery és haste critre
Berserker Rage, CS, Bloodthirst, Raging Blow, Wild strike (ha proccol), heroic strike ha van rage és minden más cd-n van.

Korod? 16

Rendelkezel-e mikrofonnal? Igen

Néhány szó a gépedről (bírja e a 10 fős raidelést) Igen bírja, 4 giga ram, vidi kari: ATI Radeon HD 3800 Series, 1 terrás winchester

Miért minket választottál? Szeretnék egy normális, progressben haladó guild tagja lenni

Mit tudsz nyújtani a guildnek? Egy megbízható tagot

Mit vársz el a guildtől? Pve-ben eredményeket

Ismersz-e valakit a guildben? Nem
Vissza az elejére Go down
Hollylight

Hollylight


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 23.

Bllackpaw, warrior  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bllackpaw, warrior    Bllackpaw, warrior  Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 11:06 pm

1-2 nap türelmedet kérném
Vissza az elejére Go down
Bllackpaw




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 01.

Bllackpaw, warrior  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bllackpaw, warrior    Bllackpaw, warrior  Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 1:19 am

Okés
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Bllackpaw, warrior  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bllackpaw, warrior    Bllackpaw, warrior  Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2013 12:14 pm

Üdv
Megnéztem a geared amivel nem is lenne gond de a crit+stamos gemeket nem értem ezen kívül a raid tapasztalatod is kevés a hc-ra.
Arra jutottunk nálad felkészültebb emberre van szükségünk. Sok sikert a továbbiakban. Elutasítva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bllackpaw, warrior  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bllackpaw, warrior    Bllackpaw, warrior  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bllackpaw, warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Draken - DPS warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Jelentkezések-
Ugrás: