Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revenance EU-Ragnaros Fórum
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aramix. Frost Deathknight

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aramix




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Feb. 12.

Aramix. Frost Deathknight Empty
TémanyitásTárgy: Aramix. Frost Deathknight   Aramix. Frost Deathknight Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 2:54 am

Karakter Név: Aramix

Faj / kaszt: Human / Death Knight

Talented main /off: Frost / Frost

Played (LVL 90, All played): 16 nap 2 óra 45 sec.

Rendelkezel-e alt karakterrel ? Igen van egy Warlockom Arathoron


Eddigi guildjeid és onnan való távozásod oka ? Igazábol Arathoros voltam. Wotlk vége fele jöttem át ide a Ragnarosra. Kis időre fel kelett függesztenem a játékot egyéb okok miatt.

Arathor Guildek: Until the End. Ez egy Casual PvE guild voltsajnos hamar feloszlott. Ezután az Artum Inferniti Progress HC Guildbe kerültem mint HC Raider. A kilépésem oka sajnos sok ember vagy abbahagyta a játékot vagy másik Realmra Transferelt.

Referenciák? -

Armory Link: [You must be registered and logged in to see this link.]

Raid tapasztalat (Vanilla,BC,WOTLK,Cata, MoP) Közel 8 éve játszok a Wow-al. Az egész pályafutásomat törtön kezdtem. Itt minden 5 fős insta és 40 fős ment. BC. szintén full clear. majd Wotlk-ba jöttem eredetire ahol ICC contentet töltöttem. ICC 10 /25 Normal és hard full a többi is full. Cata : - MoP: jelenleg Inprogress :/

Tudod e vállalni a heti 3 (progress időben 4) raid napot (Szerda,Csütörtök,Vasárnap [Hétfő]): Természetesen.

Hogyan készülsz fel a raidekre? Flask poti alap. Ha van nálam Raid Buff kaja akkor viszek le mindíg.

Mi alapján állítod össze a geared? Elsőnek is Prioritást nézek hogy jelenleg hogy állok . 7.5 % Expertise / Hit cap az első. Majd azután a reforge.

Raiden használt addonok? DBM Alap. Recount.

Egy kép az UI-ról (link) -

Egy kis jellemzés a karakteredről (Reforge,Rotation)
Reforge: Strength > Expertise (7.5%) >= Melee Hit (7.5%) > Haste >= Crit > Mastery

Rotation: Frost Presence. Dotokat minden időben refresselem a Targeten. Howling Blast + Frost Strike. Obliterate ha Proccol a Killing Matchine. És végül Soul Reapert használok ha a target 35% HP alatt van.

Korod? 26 éves múltam.

Rendelkezel-e mikrofonnal? Természetesen.

Néhány szó a gépedről (bírja e a 10 fős raidelést) Igen. 32 Giga Memory. Intel Core I5 Processor. Abit Alaplap. 30 Mbit / sec-es net. Eddig még nem volt baj vele Smile

Miért minket választottál? Látttam ingame hírdetéseteket hogy DK-t kwerestek. Gondoltam megpróbálkozok egy applyval Smile

Mit tudsz nyújtani a guildnek? Segítőkész tudok lenni és szeretek a Guildel együtt élni / Challange mode HC Runok /.

Mit vársz el a guildtől? Le tudjak menni Raidelni :DDDD

Ismersz-e valakit a guildben? Sajnos nem.
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Aramix. Frost Deathknight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aramix. Frost Deathknight   Aramix. Frost Deathknight Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:23 am

Üdv
Keres meg játékban
Chiyuri
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Aramix. Frost Deathknight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aramix. Frost Deathknight   Aramix. Frost Deathknight Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 10:09 am

Próbaidőre felvéve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aramix. Frost Deathknight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aramix. Frost Deathknight   Aramix. Frost Deathknight Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aramix. Frost Deathknight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Jelentkezések-
Ugrás: