Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revenance EU-Ragnaros Fórum
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Resto shaman Apply

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
deaksebi




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 10.

Resto shaman Apply Empty
TémanyitásTárgy: Resto shaman Apply   Resto shaman Apply Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 6:58 am

Üdv!
Karakter Név: Loryan

Faj / kaszt: Pandaren shaman

Talented main /off: resto shaman a main talentem, illetve ele az off, de azt csak napikhoz használom főleg

Played (LVL 90, All played): 6days és pár óra összesen, illetve level 90-en 4day és pár óra, el kell mondanom, hogy ezt az accot az egyik barátom adta, így ezen nincs sok played, régi accomon amit cataclysmben hagytam ot,, szintén van egy resto shamanom szinte fullos gearbe, amivel rengeteget játszottam.

Rendelkezel-e alt karakterrel ? Igen, van egy 90-es warriorom

Eddigi guildjeid és onnan való távozásod oka ? Ezen az accomon, nem nagyon változtgattam a guildjeimet, jelenleg a Dragon Breweryben vagyok, igazából ez az első jelentős guildem

Referenciák? -

Armory Link: [You must be registered and logged in to see this link.]

Raid tapasztalat (Vanilla,BC,WOTLK,Cata, MoP) Catában dragon soult végig ütöttem, mopban eddig nem nagyon raideltem, ezt szeretném most elkezdeni.

Tudod e vállalni a heti 3 (progress időben 4) raid napot (Szerda,Csütörtök,Vasárnap [Hétfő]): Tudom vállalni, most vettem új gépet, ami kifogástalan állapotú és minőségű.

Hogyan készülsz fel a raidekre? Mindig átolvasom a taxokat újra és újra, illetve a spellbaromat is mindig megnézem és a keybindingjeimet.

Mi alapján állítod össze a geared? Elég rég óta játszom shamannal, kedvenc karakterem, értek hozzá annyira, hogy összetudjam rakni a legjobb geart neki, illetve noxxicot és icy veins-t is mindig nézegetem.

Raiden használt addonok? DBM, Vuhdo, Cooldown, Recount, ACB castbar

Egy kép az UI-ról (link)

Egy kis jellemzés a karakteredről (Reforge,Rotation) masteryre illetve spiritre reforgolok, illetve föleg spiritre gemelek, mert hiába adja az int a nagy healt, egy hosszabb fighton ha manád nem bírja, bajban vagy

Korod? 16

Rendelkezel-e mikrofonnal? Igen.

Néhány szó a gépedről (bírja e a 10 fős raidelést) Mint korábban említettem most vettem új gépet, 200 ezer forintért ami elképesztően jól működik, 10es raideket és 25ös raideket is simán elbírja.

Miért minket választottál? Gamen belül láttam hirdetéseteket, majd armoryn is megnéztelek titeket és egy nagyon kis összetartó guildnek látszottok, csupa skilles emberrel benne.

Mit tudsz nyújtani a guildnek? Ha kell segítek altoknak, illetve friss 90-eseknek hczni, mivel healer vagyok így hamar behívna minket és nem kéne órákat várni. Ezenkívül bármilyen guildes eventen szívesen részt veszek, ha van rám igény.

Mit vársz el a guildtől? Egy befogadó társaságba kerüni, és a raidekre 100%-os doafigyeléssel koncentrálni.

Ismersz-e valakit a guildben? -

Válaszotok előre is köszönöm.
Deák Sebestyén
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Resto shaman Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shaman Apply   Resto shaman Apply Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 12:42 am

Üdv
Kis türelmedet kérném, amíg meg beszéljük.
Vissza az elejére Go down
deaksebi




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 10.

Resto shaman Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shaman Apply   Resto shaman Apply Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 2:07 am

Természetesen!
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Resto shaman Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shaman Apply   Resto shaman Apply Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 10:51 am

Próbaidőre felvéve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Resto shaman Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shaman Apply   Resto shaman Apply Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Resto shaman Apply
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Swiftmendi, Resto Druid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Jelentkezések-
Ugrás: