Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revenance EU-Ragnaros Fórum
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Swiftmendi, Resto Druid

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Swiftmendi




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Feb. 12.

Swiftmendi, Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Swiftmendi, Resto Druid   Swiftmendi, Resto Druid Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 11:57 am

Karakter Név: Swiftmendi

Faj / kaszt: Nightelf/Druid

Talented main /off: Resto/Balanc

Played (LVL 90, All played): 10day 0hour, 54day 1hour

Rendelkezel-e alt karakterrel ?Nem is eggyel(monk,dk,hunter,sámli)

Eddigi guildjeid és onnan való távozásod oka ?
cata eleje óta játszom druiddal, Bloodscalp-en horda oldalon rampage guildben kezdtem onnan kiléptem mert nem valami sűrűn jutottam le raidre...
itt volt egy kis szünet, fl végefelé találtam rám a reload guild, itt elég szép eredményeket értünk el, realm 4. ként öltünk ragnát, realm 5. spine, itt "lelépett" a holy palánk és ember hiány miatt páran átjöttünk Ragnaros realmre a Silver River guildba, itt nyáron tartottam pár hónap szünetet aztán MOP kezdését követően 1-1,5 hónappal rerolloltam mistweaver monkra egyéb okok miatt, innen egyrészt azért távozom mert már nem teljesen jók a raid időpontok, illetve azok az emberek akikkel átjöttem bs-ről abbahagyták/máshova mentek és már nem érzem családiasnak a raidelést...

Referenciák? -

Armory Link:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Raid tapasztalat (Vanilla,BC,WOTLK,Cata, MoP)
néhány évig törtöztem(mindig is healer voltam)
cata legelején csaptam pár bosst normálba, Fl-t DS bejövetelekor csaptam hc-ban, ragna hc-t kb 20%-nyi normal DS gearben
DS 8/8 HC, MOP 16/3 HC

Tudod e vállalni a heti 3 (progress időben 4) raid napot (Szerda,Csütörtök,Vasárnap [Hétfő]): Tudom

Hogyan készülsz fel a raidekre?
utánanézek a taktikáknak
poti flask stb alap

Mi alapján állítod össze a geared?
Általába saját elképzelés alapján, haste cap-nek utánanézek, ha hasznosnak vélem akkor capelem
ha problémám adódik, vagy elégedetlen vagyok a teljesítményemmel akkor utánanézek guidoknak

Raiden használt addonok?
elvui, big wigs, skada, tidy plates, vhudo, és egyéb kényelmet segítő addonok

Egy kép az UI-ról (link)
[You must be registered and logged in to see this link.]

Egy kis jellemzés a karakteredről (Reforge,Rotation)
Reforge haste cap, aztán mastery, ha soknak érzem a spiritet(ritkán, de előfordul) akor spiritből mastery, int flaskát szoktam inni mivel 1000 int azért jóval többet ér mint 1000 spirit jelenleg, ha több spiritre van szükségem akkor rágemelek.
Healerként nem igazán van rotám, illetve fightfüggő... pl monkal ful chivel megyek neki a fightnak hogy rögtön elkölthessem és mana tea stack-et kaphassak Smile meg ilyen apróságok, illetve szoktam prepotizni is ha olyan a fight, pl tsulong elején már elég szépen sebződik a raid Smile

Korod? 20

Rendelkezel-e mikrofonnal? igen

Néhány szó a gépedről (bírja e a 10 fős raidelést)
fx8120 3,8ghz-re húzva
gigabyte 7850oc 2gb videókártya
8gb 1333mhz ram
OZC 60Gb SSD
Szerintem megbírkózik a feladattal

Miért minket választottál?
A raid időpontotok pont megfelelne, és elég jól haladtok a progressel, illetve ismerek 2 embert a klánból és jól tolják Smile

Mit tudsz nyújtani a guildnek?
a két kezem és a "tapasztalatomat" Very Happy

Mit vársz el a guildtől?
értelmes tempóban progresselést, családias hangulatot

Ismersz-e valakit a guildben?
Főleg Tahalival, de Zorrallal is voltam pár challange instát
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Swiftmendi, Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Swiftmendi, Resto Druid   Swiftmendi, Resto Druid Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 1:07 am

Üdv
Keress meg játékban egy kis beszélgetésre.
Chiyuri
Vissza az elejére Go down
Csoda

Csoda


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 24.

Swiftmendi, Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Swiftmendi, Resto Druid   Swiftmendi, Resto Druid Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 2:21 am

Próbaidőre felvéve
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Swiftmendi, Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Swiftmendi, Resto Druid   Swiftmendi, Resto Druid Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Swiftmendi, Resto Druid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Resto shaman Apply

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Jelentkezések-
Ugrás: